Anasayfa > Kategoriler > Yurtiçi Turlar > Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini temaşa etmeye hazır mısınız?

  • 21 - 26 Ağustos
  • Samsun - Ordu - Giresun - Trabzon - Rize - Batum

Day 1
Hareket

1 gün önce akşam 20:00 de Afyonkarahisar'dan hareket

Day 2
Samsun'a Varış (1. Gün)

Ankara, Kırıkkale ve Çorum hattı üzerinden Samsun ilimize varış. Samsun'da 07:00 de kahvaltı molası. Kahvaltı molasından sonra Mustafa Kemal Atatürk'ü 19 Mayıs 1919 da Samsun'a getiren geminin gezilmesi. Samsun sahilinden devamla Ünye'de çay molası. Sonrasında Ordu Boztepe'ye çıkılıp şehrin güzel manzarasına seyredilecek. Öğle saatlerinden sonra Giresun'a hareket edilecek. Giresun Kalesinden Giresun koyunun seyri, şehitlik ziyareti yapılıp devam edilerek Akçaabat'ta akşam yemeği molası. Sonrasında ise konaklama için Çarşıbaşındaki otelimize geçiş.

Day 3
Trabzon (2. Gün)

Sabah kahvaltıdan sonra Trabzon merkez, Atatürk Köşkü ve Sümela Manastırı gezilerinden sonra şehir merkezinde serbest zaman. Akşam saatlerinde konaklamak üzere otelimize geçiş ve otelimizde akşam yemeği.

Day 4
Rize (3. Gün)

Sabah kahvaltısından sonra Rize bezi dokuma fabrikasını ziyaret ve alış-veriş den sonra Fırtına vadisinden geçerek Ayder yaylasına varış. Öğleden sonra Rize merkeze hareket edilir ve Rize merkez'deki otelimize yerleşim yapılır. Sonrasında akşam yemeği ve alış-veriş için serbest zaman.

Day 5
Batum ve Uzungöl (4. Gün)

Sabah kahvaltısından sonra Batum'a hareket. Batumdan sonra Uzungöl'e geçilecek. Uzungöl 'de akşam yemeği yenecek. Sonrasinda ayni guzergah üzerinden dönüşe geçilecek.

Fiyata Dahil Olanlar (900 TL)

  • Seyahat sigortası
  • 3 gece otel konaklaması
  • Tur boyunca kahvaltı ve akşam yemekleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Müze ve ören yerlere giriş ücreti
  • Batum sınır geçiş ücreti